Kaş, İnsanın Yüz İfadesini Oluşturan En Önemli Unsurlardan Biridir. Sizi ve Karakterinizi Yansıtan Bu Aracıya Güvenebilmeniz İçin, Kimi Zaman Profesyonel Destek Almanız Gerekebilir. Karakterinize ve Teninize Uygun Kaş Tasarımı İçin Uzmanımızdan Tam Destek Alabilirsiniz.Bizlerden Alacağınız Destek ile Günlük Yaşantınızda Aldığınız Tepkilerin Değişimini Şimdiden Hissedin .Kalıcı Kaş Makyajı,Kişiye Özel Steril Malzeme ve Yerel Anestezilerle Organik Boyaların Deri Altına Uygulanması İşlemidir.Gelin karakterinize uygun kaşları beraber tasarlayalım.

 *Microblading 3D Kıl Tekniği & Kaş Kontürü

Kıl tekniği ile kaş yapımı tek kullanımlık hijyenik iğnelerle var olan kaşların arasına ince kıl çizimleri yaparak organik boyaların yerleştirilmesidir.

Dövmeden farklı olarak cildin bir kat altına uygulama yapılır.Ömürlük değildir,doldurma tekniği ile yapılmaz.İnce kıl çizimleri yapılarak istenen şekli biçimlendirilir.

Kıl tekniğiyle kaş yapılacak bölge temizlenir ve dezenfekte edilir.Ardından kişinin isteği ve uzman öngörüsüyle birlikte ön çizim yapılmalıdır.Yapılan ön çizimi kişi beğendiği takdirde cihazla uygulamaya geçilir.Acısız bir işlem olmakla birlikte uygulama esnasında lokal anestezi ürünleri kullanılmaktadır. Ön çizim yaptığımız için sonuç sürpriz olmaz.

Kıl tekniğiyle kaş kontürü, şehir hayatında zamandan kazanmak isteyen kadınlara, akmayan kaş hattına sahip olmak isteyenlere, kaşında şekil bozukluğu ve seyreklik olanlara, kemoterapi tedavisi sonucunda kaşında dökülme yaşayanlara uygulama yapılabilir.Renk seçimi yapılırken, kişinin kıl rengi, ten rengi ve saç rengi göz önünde bulundurulur, uygun renk seçilir.

Uygulama yapılacak olan bölgeye yakın bir noktaya renk sürülür.Tende nasıl durduğuna bakılır ve uygun renk belirlenmiş olur. 

 

Kaş Kontürü Örnek Uygulamaları

 

 

3D Kıl Tekniği Örnek Uygulamaları